SuperCut B177S1T3 Carbide Impregnated Bandsaw Blade, 177" Long - 1" Width, 3 Hook Tooth
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
  • 14' 9" (14 feet 9 inch) Long, For Woodcutting Only; 0.025" Thickness; .035" Kerf